top of page

W celu dokonania rezerwacji oraz sprawdzenia dostępności Limuzyny

Zadzwoń 579 345 170 wyślij SMS lub wypełnij formularz:

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

VIP Limuzyny Poznanskie.png

Warunki

Wynajmując naszą limuzynę, Najemca zgadza się i akceptuje regulamin oraz poniższe warunkami wynajmu:
1. W przypadku wystąpienia sytuacji losowych ( np. korki, kolizja, awaria samochodu, warunki atmosferyczne itp.)
które uniemożliwiają zleceniobiorcy wykonanie usługi, zleceniobiorca podstawi możliwie jak najszybciej limuzynę zastępczą tej samej klasy.
2. W przypadku odstąpienia Najemcy od zlecenia, traci on przekazaną kwotę zadatku, zwaną opłatą rezerwacyjną, która jest gwarancją zablokowania limuzyny

oraz w/w terminu dla Najemcy.
3. Najemca odpowiada za ewentualne szkody powstałe z jego (lub jego gości) winy w limuzynie podczas usługi. W limuzynie obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów, żucia gum, oraz wnoszenia łańcuchów BOA.
4. Wynajem można przedłużyć w miarę możliwości (dostępność limuzyny uzależniony jest od pozostałych rezerwacji) u zleceniobiorcy w dniu usługi.

Każda dodatkowa godzina wynajmu powyżej ustalonych godzin ustalana jest indywidualnie.
5. Rezerwacja jest ważna z dniem wpłaty zadatku - opłaty rezerwacyjnej (zwykle 2 dni od wypełnienia rezerwacji).
6. Jeżeli odbiór lub dowóz pasażerów jest w strefie z zakazem

wjazdu lub ulica jest za wąska dla limuzyny, wówczas limuzyna

podjedzie do najbliższego dozwolonego / dogodnego punktu.

7. O wolnych terminach decyduje kolejność zgłoszeń.

FAQ

Luksus okraszony najnowszymi standardami. Tak w największym skrócie można opisać pojazdy naszej firmy – Lincoln, które dzielnie służą klientom wynajmującym nasze limuzyny. Najnowszy model na rynku limuzyn, oferujący miejsca dla 6, 8, 10 i nawet 18 osób, telewizory, bary i komplet szkła dla wszystkich pasażerów, to tylko kilka z wielu zalet limuzyn.

Auto prestiżowe, wykorzystywane podczas imprez okolicznościowych, wesel, randek czy spotkań biznesowych. Cechuje się skórzaną tapicerką, posiada klimatyzację, chłodziarki do napojów i wiele innych udogodnień.

Wszyscy miłośnicy motoryzacji wiedzą, że Lincoln to znana i obiektywnym zdaniem najlepsza produkcja amerykańskiego koncernu. Auto powstało na bazie Forda Crown Victoria, jednego z najczęściej spotykanych aut w USA (Fordy były i nadal są wykorzystywane przez amerykańską policję i taksówkarzy). Lincoln wykorzystał niezawodność tych aut i dodał im luksusowego charakteru.

Podczas produkcji Lincolnów wykorzystano do granic możliwości przestrzeń dla pasażerów. Przestronny, wygodny, oferujący mnóstwo dodatków typu barek, telewizor lub wygodne skórzane kanapy.

Lincoln i pryzmat parametrów technicznych.

Specyfikacja techniczna oferowanych limuzyn również jeży włos na niejednej głowie. Każdy nasz Lincoln został zaopatrzony w silnik V8 o pojemności 4,6 / 5 oraz nawet 5,5 litra - Największy którego jednostka napędowa generuje moc  320 koni mechanicznych, obsługiwana jest przez 4-stopniową skrzynię automatyczną. Lincoln został wyposażony w bardzo miękkie, świetnie sprawdzające się w USA zawieszenie. Niestety, nie sprawdziło się ono na europejskich drogach, dlatego koncern ograniczył sprzedaż tych aut tylko do USA i Kanady. To podnosi prestiż Lincolnów na drogach Europy – niewiele z nich znajduje się na Starym Kontynencie.

W naszej flocie znajdą Państwo wiele rodzaji Lincolnów Town Car oraz największy w Europie Lincoln Navigator - 12 metrów długości.

Wesele, impreza okolicznościowa lub randka okraszona transportem limuzyną, której seryjnie nie produkowano w Europie? To zaszczyt i gwarancja unikalności.

Ciekawostką jest fakt, że Lincoln Town Car to jeden z najdłuższych sedanów produkowanych na świecie. Koncern Lincoln produkuje swoje limuzyny o długości 5,64 metra (15 centymetrów więcej, niż standardowy Ford Crown Victoria). Town Car to także baza dla wielu innych limuzyn. Jest to obecnie najsolidniejsza konstrukcja motoryzacyjna, która świetnie sprawdzi się jako podstawa do budowy customowych limuzyn. W garażach customowych specjalistów produkowane są limuzyny na bazie Town Car, które mogą pomieścić nawet 15 pasażerów (chociaż zwykle liczba ograniczana jest do 10, gdyż limuzyna z prawdziwego zdarzenia powinna być nie tylko przestronna, ale także dobrze wyposażona).

My ograniczyliśmy się do sprawdzonych konstrukcji Lincolna – wygodne, luksusowe i niezawodne auta, które mogą stać się największą atrakcją niejednej imprezy. Jeżeli więc chcą Państwo na własnej skórze przekonać się o monumentalizmie i solidności limuzyn Lincolna  – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia auta na dowolną okoliczność.

Zapewniamy pełną dyskrecję z dbałością o każdy szczegół oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Nasze auta są zawsze czyste i przygotowane do transportu pasażerów, dbamy także o odpowiednią aparycję i podniosłość chwili.

bottom of page