Opis usług:

O nas:

Wynajem Limuzyn VIP-Service jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży – już od 2005 roku świadczymy usługi o wysokim standardzie w segmencie transportu osób, usługi Concierge i turystyki w Polsce. Firma powstała dzięki fuzji kilku mniejszych firm takich jak "Limuzyny Poznań" czy "Mariusz Kunc"

Limuzyny to nasza pasja. Nasza oferta to nie tylko luksusowe limuzyny, ale także mini vany, busy i autokary obsługiwane przez profesjonalnych kierowców, którzy są gotowi świadczyć usługi dla Państwa na terenie całego Kraju i nie tylko. Charakteryzuje ich nienaganna prezencja, dyskrecja, punktualność, rzetelność i wysoka kultura osobista. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy ekskluzywne i luksusowe limuzyny, vany, busy i autokary gotowe świadczyć swoje usługi.

Wielkie emocje i niezapomniane wspomnienia towarzyszą każdej Młodej Parze w dniu Ich ślubu. Dlatego każdy element uroczystości powinien być wyjątkowy. Dopełnieniem wszystkich przygotowań jest wynajem limuzyny. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem auta do ślubu, ale także z dekoracją samochodu na ślub, fotografem, czy asystentem ślubnym. Mamy nadzieję, że oferowany przez nas serwis pozwoli Państwu podjąć odpowiednią decyzję.

Mamy wiele rodzajów pojazdów jakie możecie Państwo wynająć na ten wyjątkowy dzień: zabytkowe auto, limuzyna czy autokar. Wybór pozostawiamy naszym Klientom, a resztą zajmiemy się my.

Nasi doświadczeni Concierge gotowi są nieść pomoc Klientom, którzy mając niewiele czasu szanują każdą swoją wolną chwilę. Jeśli potrzebują Państwo kogoś kto wyręczy w planowaniu codziennych spraw, a zarazem umożliwi przeżycie wyjątkowych niezapomnianych chwil, realizację pasji, spełnienie marzeń, czy też dostęp do rzeczy ekskluzywnych i na co dzień trudniej osiągalnych – to właśnie my zajmiemy się tym wszystkim.

Z przyjemnością zajmiemy się wszystkim o co nas Państwo poprosicie. Dzięki możliwości przekazania nam swoich codziennych obowiązków, zyskują Państwo wolny czas. Naszym celem jest niesienie pomocy w życiu codziennym, jak i w sytuacjach wyjątkowych, a przede wszystkim w realizacji nietypowych potrzeb i życzeń pozornie niemożliwych.

Zdobyte przez wiele lat doświadczenia, znajomość potrzeb najbardziej wymagających klientów, jak również gotowość spełnienia wszelkich sugestii, oraz w pełni profesjonalny i komfortowy serwis, pozwalają nam indywidualnie dostosować nasze usługi do potrzeb każdego Klienta. Wybierając naszą firmę mają Państwo gwarancję, że zamówiona usługa wynajmu – limuzyna z kierowcą, usługa ślubna, usługa Concierge lub wycieczka, zostanie zrealizowana na najwyższym możliwym poziomie.

Zaufali nam zarówno Klienci indywidualni, jak i najbardziej znane koncerny krajowe i zagraniczne.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zawsze – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

  • Facebook Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2013 Powered by Wacho Web. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now