top of page
Porsche Cayenne
  4 - 6 osobowy + Profesjonalny Kierowca
OPIS POJAZDU:

Zapraszamy do skorzystania z naszego nowego PRESTIŻOWEGO AUTA: Porsche Cayenne

Fascynujący wizerunek.

Ekskluzywny design: Niezależnie jak na nią spojrzeć, Jest w pełni udanym samochodem. Ma harmonijne i charakterystyczne kształty – jak prawdziwy samochód osobowy Porsche Cayenne.

Moc i komfort jazdy perfekcyjnie połączone w sportowej elegancji. Będą Państwo zaskoczeni, jak mocny i dynamiczny może być. Układ napędowy i układ jezdny brawurowo równoważą dynamikę i komfort. Pomimo sporej wewnętrznej wielkości, można nim doskonale manewrować na niewielkiej przestrzeni, ponieważ wyróżnia się on małą średnicą zawracania.

 

Przestrzeń i piękno.

Dynamicznym i reprezentacyjnym charakterem Klasy V można wprawić swoich pasażerów w zachwyt. Jej wnętrze z opcjonalnym pakietem stylizacyjnym AVANTGARDE już przy wsiadaniu zachwyca ekskluzywną skórą nappa i elementami ozdobnymi stylizowanymi na szczotkowane aluminium. W jasnym i przyjaznym świetle z panoramicznego dachu ta elegancka przestrzeń emanuje jeszcze przyjemniejszą atmosferą. Także system ustawienia siedzeń wyróżnia się przemyślaną uniwersalnością, umożliwiając stworzenie samochodu 6-miejscowego dla maksymalnie siedmiu osób.

Wzorzec bezpieczeństwa.

Przydatne systemy wspomagania zawsze na wyposażeniu. Towarzysz podróży, na którym można polegać. Klasa V, wyposażona w systemy wspomagania i bezpieczeństwa, doskonale wspiera kierowcę w wielu sytuacjach dynamicznych, umożliwiając bezpieczniejszą, bardziej zrelaksowaną i swobodniejszą jazdę.

Oferta cenowa ustalana indywidualnie


Przy większym zamówieniu możliwość negocjacji ceny.

bottom of page